KurumsalAlfapen A.Ş Kalite

Başkanın Mesajı

 

ALFAPEN yönetim kurulu başkanı


ALFAPEN Plastik İnş.San.ve Tic.AŞ


Yönetim Kurulu Başkanı : Mehmet Arslantaş


1993 yılında Kayseri’de başladığımız üretim serüvenimiz ilk gün ki heyecanla ve istikrarla bugünlere kadar geldi. “HER ZAMAN KALİTE” sloganıyla yola çıktığımız ticaret hayatımızda doğruluk ve dürüstlük prensiplerini benimsedik ve pazar alanımıza hiç bir şeyin bu prensiplerin önüne geçemeyeceği düşüncesini aşıladık. Bu yüzden de sektörümüzde öncü ve ilklerin markası olmaya devam ediyoruz.


Geçmişten aldığımız tecrübe ile piyasa şartlarını iyi analiz ederek, ülkemiz insanının hayatına kolaylık sağlamayı görev bildik. Başarımızın kalıcı ve sürekli olabilmesi için; bu görevimizle birlikte günübirlik başarılara odaklanmadan azim ve yüksek gayretle çalışmaktayız.


Biz de, ülkemiz insanları gibi azimle çalışarak, zorlukların üstesinden gelmesini bildik. Ve insanımızın çağdaş koşullarda yaşaması için her zaman en iyisini hayal ettik ve gerçekleştirdik. 2012 yılına kadar uPVC Pencere ve Kapı profili üreticisi olan firmamız, bu yıldan itibaren hazır pencere ve kapı üretimine de başlayarak toplu konut ve özel projelerde kendine yer edinmiştir.


40.000 m2 arazi üzerinde kurulan firmamız, sürekli yatırım ve istihdam düşüncesiyle; bir adet makine ile başladığı üretim serüvenine kapasitesini 20 makineye çıkarmıştır. Sahip olduğumuz yatırımcı bakış sayesinde, profillerini üretmek için gerekli olan makine kalıplarını da üreterek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duymaktayız.


Yurt dışında 15’e yakın bayimiz ve 20’ye yakın ülkede bulunan müşterilerimizle, ülkemize katma değer sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman en önde tutarak ülke dışında sağlam temeller üzerinde yerimizi aldık ve bu yolda başarıyla ilerliyoruz.Üretime başladığımız yıllarda ve daha öncesinde milyonlarca ağaç kesilerek yapılan pencere ve kapıların yerine, geri dönüşümü mümkün olan uPVC pencere ve kapı sistemlerini üreterek, doğanın yok olmasına engel olduk.İş ve özel yaşamda başarılı olmak için, net ve ulaşılabilir hedefler belirlenmesi ve bu hedefleri gerçekleştirmek için daima azimli olmak gerektiğine inanıyorum.ALFAPEN ailesi olarak yurt içi ve yurt dışında mevcut olan bayilerimizin beklentilerini tespit ederek, ürün ve hizmetlerimizi bu doğrultuda geliştiriyoruz. Türkiye’de ilk ve tek kendinden metal takviyeli profil olan SMARTWIN markamızı da bu çalışmalar neticesinde ortaya çıkardık. Ülke çapında birçok kalite belgesine sahip olan ve yurtdışında da çeşitli kuruluşlardan önemli ödüller alan SMARTWIN, firmamızın kalitesini ve yenilikçi yapısını gözler önüne sermektedir.Yenilikçiliğin yanı sıra sürekliliğinde önemli olduğunu ve bayilerimizin beklentilerini karşılayabildiğimiz takdirde, pazarda rekabet gücümüzü artırıp, yeni bayiler kazanacağımıza inanıyorum.Çalışma hayatında başarılı olabilmek ve bu başarıyı devam ettirebilmek için geleceğimize istikrarlı ve gerçekçi bir program çerçevesinde dürüst ve aktif bir ticareti tavsiye ediyorum.Alfapen uPVC Pencere ve Kapı Sistemleri.Tüm Hakları Saklıdır