Üretim Hattımız

Anasayfa » Üretim Hattımız

30 yıldır tecrübe kazandığımız bu sektörde 15.000 m² kapalı 10.000 m² açık olmak üzere toplam 25.000 m² üzerine kurulu olan tesisimizde son teknoloji ile üretilen profil ve doğramalar kalite departmanlarımızda kontrol edilerek 60 kişilik personel kadromuzla hizmetinize sunulmaktadır.

 Ağır sanayimizi kolaylaştırmak için büyük hazneli mikserlerimizle tüm hammaddelerde oran formülasyonları günlük olarak kontrol altına alınıp mikserleme işlemi gerçekleştirilir. Kraus Mafei Alman Extuder makinalarımızla tek hattan günlük olarak 20.000 metre profil üreterek siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Coex makinalarımızla contamızı, bodonoz makinalarımızla ambalaj ihtiyacımızı kendi bünyemizde karşılamaktayız.

Aynı zamanda bünyemizde barındırdığımız kalıphane bölümü ile sıcak kafa, kuru kalibre ve kasetlerin bakım onarım işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

 Laminasyon atölyemizde zengin renk ve desen seçenekleriyle iç ve dış mekanlarımıza  şıklık ve estetik katacak nemden ve sudan etkilenmeyen kaplamalı profillerimizle de hizmet vermekteyiz.

Yıllık bazda tesisimiz ;

  • 15.000 paket  beyaz profil,
  • 30.500 mtül kaplamalı profil ,
  • 220.000 adet hazır doğrama üretme kapasitesine sahip olmakla birlikte yurtiçi ve yurtdışı sevkiyatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.